Instalace IS KISKAN SSHR

IS KISKAN SSHR je datově plně kompatibilní s doposud používaným aplikačním software KISKD. Před instalací systému je nutno rozhodnout, jakým způsobem bude IS KISKAN SSHR zasazen do provozu. Instalovat lze lokální verzi, síťovou verzi se sdílenými mdb soubory a nebo síťovou SQL verzi. Nejčastěji je používaná lokální instalace na PC uživatele. SSHR využívá instalační software od verze 6.00. Instalační software IS KISKAN SSHR v aktuální verzi je ke stažení umístěn ve formátu ZIP na této stránce.

Takto získaný soubor je nutno nejdříve rozbalit (odzipovat). Soubor je chráněn heslem, které lze získat na SSHR. Před provedením instalace je potřebné prostudovat příslušnou dokumentaci, umístěnou na tomto webu, v odkazu Dokumentace. Důležité je to hlavně v případě, že budeme chtít využít SQL databázi místo používané mdb, nebo v případě serverového použití IS KISKAN SSHR.

V případě potíží s instalací konzultovat problém na SSHR. K tomu je možno využít telefonické spojení v odkazu Kontakty

Instalační SW IS KISKAN SSHR verze 8.10 je upgradem používané verze 8.02. Před instalací nové verze aplikace vytvořte úplnou zálohu dat celé databáze vedené v nižší verzi aplikace KISKAN.

Instalační SW IS KISKAN SSHR -verze 8.10 – verze 8.10aktualizováno 07. 04. 2022
Soubor je chráněn heslem, heslo Vám sdělí osoby uvedené v kontaktech.